درباره ما

شرکت کالوب ترسیم پارس در بدو تاسیس در سال 1390 با تکیه بر 16 سال تجربه بازرگانی و واردات تخصصی کالا در زمینه مهندسی نقشه برداری و تامین تجهیزات ژئوماتیک و همچنین خدمات پس از فروش با سیاست مشتری مدارانه و جلب خرسندی مصرف کنندگان و تضمین کیفیت محصولات و تعمیر و نگهداری و کالیبراسیون همچنین با بهره گیری از کادر کاملا فنی و فارغ التحصیل در رشته مرتبط و دوره دیده در کارشناسی فروش و راهنمایی تخصصی و صادقانه همواره در پی ارائه خدمات بالاتر و استاندارد در این زمینه به همکاران عزیز نقشه بردار است.

این شرکت دارای هیات مدیره و به صورت خصوصی اداره می شود و چارت سازمانی آن:

  • مدیریت عامل: مهندس میثم بهداد –     کارشناسی مهندسی عمران – نقشه برداری   سابقه 17 سال
  • مدیریت داخلی: مهندس محمودحنیفی-کارشناسی مهندسی عمران– نقشه برداری سابقه 10 سال
  • تیم فروش :
    • مهندس کورش صادقی – کارشناس ارشد مهندسی عمران – راه و ترابری و کارشناسی در دو رشته مهندسی عمران – عمران و عمران نقشه برداری        سابقه 22 سال
    • مهندس  یوسف زاده – کارشناس مهندسی عمران – نقشه برداری سابقه 5 سال
  • مسئول اداری و مالی : حسام حیدری  کارشناسی نرم افزار سابقه 9 سال

لازم بذکر است این شرکت در شهرستان های مختلف دارای نمایندگان فعال است.

 

 

شرکت کالوب در راستای رسیدن به اهداف و سیاست های مذکور دارای نمایندگی انحصاری از برند کولیدا Kolida در ایران است.

شرکت کولیدا از سال 1989 که شرمه به فعالیت نمود در زمسنه فروش ابزار نقشه بردارری تا سال 91 در دو برند ژاپنی مشغول به فعالیت بوده است و در سال 1992 به تولید ماشین حساب علمی و برنامه آن مبادرت ورزیده است. طی سالهای 1995 تا 2004 کیلادی این کمپانی در زمینه تولید محصولات و تجهیزات نقشه برداری به یکی مارکهای باکیفیت و معروف بازارهای داخلی گردید و در سال 2005 به بازار های جهانی در برزیل ، آرژانتین ، شیلی و هند و 20 کشور دیگر دنیا راه یافت.

امروزه برند کولیدا در ساخت ابزار و تجهیزات نقشه برداری زمینی الکترونیکی ، نقشه برداری ماهواره ای و سیستم های موقعیت یاب ماهواره ای GNSS (ژئودزی) ، فن آوری نقشه برداری هوائی (فتوگرامتری) LIDAR  UAV را باکیفیت استانداردهای قابل قبول صادرات به اروپا CE و آمریکا را در 5 کارخانه در 5 نقطه چین به جهانیان ارائه می دهد. این شرکت در 65 کشور جهان دارای نمایندگی است.

نشانی شرکت کالوب: تهران سهروردی شمالی خیابان هویزه شرقی پلاک 43 طبقه دوم واحد 4

شماره تلفن: 88508171 – 021

فاکس:  88508176 – 021

اینستاگرام: @_caloob_company

تلگرام: @cloob_company

وب سایت ها: https://www.caloob.com  |   https://www.kolida.ir

این شرکت در سالهای اخیر با مشتریان دولتی و خصوصی فراوانی (فهرست پیوست) در زمینه فروش و خدمات پس از فروش مشغول به همکاری بوده است.